VÄLKOMMEN

Tack för att ni besöker vår hemsida och visar ett intresse för Hultins EL. Kontakta oss gärna för en offertförfrågan eller för kompletterande frågor.

Om du behöver nå någon av oss direkt kan du nå oss på följande nummer:

 

Anders Hultin : VD

Anders Hultin

VD

Telefon: 070-333 08 74
E-post: anders@hultinsel.se

Annika Nykvist Hultin : Administration

Annika Nykvist Hultin

Administration

Telefon: 0730-451057
E-post: annika@hultinsel.se

Alexander Marklund : Elektriker

Alexander Marklund

Elektriker

Telefon: 070-666 03 35
E-post: alexander@hultinsel.se

Erik Jonsson : Elektriker

Erik Jonsson

Elektriker

Telefon: 070-3330968
E-post: erik@hultinsel.se

Kent Rutqvist : Elektriker

Kent Rutqvist

Elektriker

Telefon: 070-334 17 40
E-post: kent@hultinsel.se

Lars-Göran Hultin : Elektriker

Lars-Göran Hultin

Elektriker

Telefon: 070-334 02 24
E-post: lasse@hultinsel.se

Marica Fjällström : Elektriker

Marica Fjällström

Elektriker

Telefon: 070-3332058
E-post: marica@hultinsel.se

Mattias Asplund : Elektriker

Mattias Asplund

Elektriker

Telefon: 070-3332652
E-post: mattias@hultinsel.se

Richard Nyman : Elektriker

Richard Nyman

Elektriker

Telefon: 070-666 07 25
E-post: richard@hultinsel.se

Ronald Sandström : Elektriker

Ronald Sandström

Elektriker

Telefon: 070-3331784
E-post: ronald@hultinsel.se

Thomas Lilja : Elektriker

Thomas Lilja

Elektriker

Telefon: 070-333 17 45
E-post: thomas@hultinsel.se


ADRESS

Besöks- och postadress

HULTINS EL AB
Umevägen 9
921 45 Lycksele

 

Telefon

070-333 08 74

 

E-post

anders@hultinsel.se

Kontakta oss: